W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/SxU-Zwie1YBc0cC_jPUTyKCMpSYY7vlz__-1zTLC3Zc=m22" poster="http://www.themoviethemesong.com/wp-content/uploads/2015/08/X-Men-First-Class-Movie-Theme-Song-1.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

X-Men: First Class | Aksion, Aventure, Fantashkence | 1 Shtator 2015


Rreth filmit:

Në 1962, qeveria e Shteteve të Bashkuara rekrutoi ndihmën e mutantëve me aftësi mbinjerëzore për të ndaluar një diktator me qëllim të keq i cili është i vendosur për të filluar Luftën e Tretë Botërore.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.