W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

You Get Me (2017) | Thriller | Viti: 2017


Rreth filmit:

Tajleri është çmendurisht i dashuruar me të dashurën e tij Alin, por pas një zënke me të, ai bie në krahët e Holit e cila e bën të përjetojë një natë që s’do e harrojë kurrë. Mëngjesin tjetër ai mëson jo vetëm që Ali kërkon të rikthehet me të, por Holi është nxënësja e re në shkollën e tyre dhe është fiksuar keq pas tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.