W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

You Will Die at 20 (2019) | drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një film i bazuar në fenë myslimane: Menjëherë pasi lindi Muzamil, njeriu i shenjtë i fshatit parashikon që ai do të vdesë në moshën 20 vjeç. Babai i Muzamilit nuk mundi ta durojë gjë dhe largohet nga shtëpia. Sakina rrit djalin e saj si një nënë e vetme, tepër mbrojtëse. Një ditë, Muzamil mbush 19 vjeç.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.