W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
KUJDES!! KY FILM PËRMBAN SKENA EROTIKE (+18)!
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Young & Beautiful (2013) | Drame | 15 nëntor 2014


Rreth filmit:

Portreti i një vajze 17 vjeçare, në 4 sezonat dhe 4 këngë. E cila nuk ka rrugë dalje tjeter pasi shef një dokumentar në TV se si të fitoi të holla, merr rrugën e prostitucioni’t e cila fiton para për mbijetes….

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.8/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.