W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/jyrQF4yM_8dRIKwt5E5ubPsSyqxzfyaLXfSTc7WCupk=m22" poster="https://pmcvariety.files.wordpress.com/2014/12/z-for-zachariah.jpg?w=670&h=377&crop=1" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Z for Zachariah | 2015 | Drama, Fantashkence, Thriller | 30 gusht 2015


Rreth filmit:

Si pasojë e një fatkeqësie që fshin pjesën më të madhe të qytetërimit, dy burra dhe një grua e re e gjejnë veten në një trekëndësh dashurie të ngarkuar emocionalisht si të mbijetuarit e fundit të njohur.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.