W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Zack Snyder’s Justice League (2021) | Aksion, aventure, fantazi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

I vendosur të sigurohet se sakrifica e Supermanit nuk nuk ishte e kotë, Bruce Wayne bashkon forcat me Diana Prince me planet për të rekrutuar nje skuadër me gjysmë-njerëz, për të mbrojtur botën nga qasja e një kërcënimi katastrofik.

 

Error! You must specify a value for the Video ID, Width, Height parameters to use this shortcode!

 Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.