W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Zip & Zap and the Captain’s Island (2016) | Aventure | Viti: 2016


Rreth filmit:

Është koha e Krishtlindjeve. Zipi dhe Zapi vazhdojnë me truket e tyre të vjetra. Por këtë herë ata e kanë tepruar dhe dënimi i tyre nuk do të jetë më pushime për Krishtlindje dhe një udhëtimin i mrëzitshëm me prindërit e tyre. Si për çudi, destinacioni i tyre është një ishull i largët.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.