W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Zombeavers (2014) | Aksion, Komedi, Horror | 12 dhjetor 2014


Rreth filmit:

Një grup adoleshentësh, duke qëndruar gjatë fundjavës në një shtëpizë pranë liqenit, kërcënohen nga një lloj kastorësh-zombi vdekjeprurës. Fundjava e tyre e shthurur shumë shpejt kthehet në një tmerr, ndërkohë që kastorët i rrethojnë gjithandej. Në një ndërthurje midis seksit, qejfit dhe frikës, këta adoleshentë luftojnë për jetën e tyre kundër kastorëve që i sulmojnë brenda dhe jashtë shtëpisë.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 4.7/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.